Ulubieńcy miesiąca #LIPIEC 2k17

Hej, wszystkim! Dzisiaj przychodzę do Was z następną serią. Będą to ulubieńcy miesiąca. Więc zaczynajmy!

                KSIĄŻKA:

 

Jeżeli chodzi o książkę, to w tym miesiącu niestety nie miałam za dużo czasu na czytanie, więc pochłoniłam tylko jedną, której zrobiłam Wam również recenzję i jest to Fangirl, Rainbow Rowell. Tutaj nie będę się rozpisywać, ponieważ więcej dowiecie się z postu o tej lekturze.

                FILM:

 

Bardzo nad tym ubolewam, jednakże nie udało mi się obejrzeć żadnego filmu.

PIOSENKA: Ariana Grande - Side To Side ft. Nicki Minaj

               

Muszę Wam powiedzieć, że słuchałam jej przez cały miesiąc. Naprawdę mi się podoba, wpada w ucho. W ogóle bardzo lubię Arianę, dużo osiągnęła, a jej piosenki są super.

 

KANAŁ NA YT:

 olabovskajpg

 

Ostatnio, no może nie tak ostatnio, znalazłam kanał Ola Bovska i mówię Wam, że widzę jej pasję i zaangażowanie w to, co robi. Jakby ktoś nie wiedział prowadzi ona również bloga W świecie bibliofila, więc jej kanał jest, jak to ona sama mówi, jego ekranizacją. W ogóle ta tematyka, którą mają filmiki Oli, bardzo mi się podoba i trafia w mój gust. To zdjęcie jest troszkę dawne, bo Ola przeszła metamorfozę.

 

MIEJSCE:

 kosjpg

 

Naprawdę jestem zakochana w Grecji. Oczywiście o moich wakacjach w tym kraju, również będzie wpis. Na zdjęciu widzicie wyspę Kos.

 

                UBRANIE:

 krtkiespodenkijpg

W tą pogodę, co jest teraz, czyli około 35oC po prostu uwielbiam koszulki bez rękawków oraz krótkie spodenki. Nie wiem jak bym bez niech wytrzymała. 


 

                INNE:

 flamingjpg

Tą rzeczą jest dmuchany flaming, dwie przemiłe Szwajcarki oddały mi go, więc bardzo dziękuję.

 

                Na tym zakończę ten post. Mam nadzieję, że Wam się spodobał, no i zapraszam do przeczytania innych wpisów. Nie zapomnijcie skomentować i do zobaczenia w następnym filmiku. Standardowo, piszcie jakie posty chcielibyście zobaczyć na moim kanale.

Papa