BTSHaul #2

BTSHaul #2

Hej, wszystkim! Dzisiaj następny haul z serii Back To School. Chcieliście więc jest, no i co? Zapraszam!

We wcześniejszym haulu Back To School były tak naprawdę, prawie same przybory do szkoły. Dzisiaj, również ich nie zabraknie. Początkowo chciałam jeszcze dodać zeszyty, ale kiedy zobaczyłam efekt końcowy, postanowiłam że w tym hauu niestety ich nie zobaczycie. Chciałam jeszcze zaznaczyć, że wszystkie przybory z tego haulu zostały zakupione w Auchan.
picsart_08-08-030951png

1.       Kalkulator

Zaczniemy od rzeczy, która mi się niestety nie sprawdziła, aby potem zakończyć optymistycznie. Więc ten kalkulator nie podoba mi się trochę z mojej winy, ponieważ szukałam kalkulatora do piórnika, więc małego i zgrabnego. niestety okazało się że do piórnika mi się nie zmieści, a poza tym jest czarny i niezbyt ładny, dlatego wątpię, żebym z niego korzystała, no ale na wszelki wypadek zostawiam, jakby miał się do czegoś przydać.

2.       Długopisy BiC

Zakochałam się w tych długopisach dzięki mojej przyjaciółce, która w tamtym roku szkolnym nosiła je do szkoły. Ja, kiedy odkryłam ich świetność, co nastąpiło gdzieś na początku drugiego semestru, pisałam tak naprawdę tylko nimi. Oczywiście ja sama ich nie miałam, ale sobie pożyczyłam od mojej sąsiadki z ławki. No więc teraz mam ich pod dostatkiem i jak ktoś będzie chciał to z chęcią pożyczę.

3.       Mini gumka

Pamiętam, że w tamtym haulu, również pojawiła się mini gumka, jednak to nie ta sama gumka. Ta jest taką główną gumką, a ta z poprzedniego haulu jest na rezerwie xd. Jak już wspominałam kiedy indziej, potrzebuję mini rzeczy, abym zmieściła wszystko do mojego piórnika. Jest to zwykła gumka więc nie mam się nad czym rozpisywać.

4.       Niełamliwy zestaw kreślarski

Ten zestaw chciałam mieć już w tamtym roku, ale coś nie wypaliło i nie miałam. Kupiłam go z myślą o moim piórniku, jednak okazało się, że poszczególne elementy są po prostu za duże. Tak bywa, więc będzie mi pomagał w domu, żebym nie musiała wyjmować drugiego, który za chwilę pokażę, z piórnika.

5.       Zestaw kreślarski

Jest zrobiony z łamliwego plastiku, jeśli tak to można nazwać. Ten zestaw, na szczęście do piórnika mi się zmieści, więc się ucieszyłam. Ciekawa jest linijka, która po jednej stronie ma gładką linię, a po drugiej ze ślaczkiem. Zestaw składa się z linijki, dwóch ekierek oraz kątomierza.picsart_08-08-031246png

6.       Mini korektor

Ten korektor jest w taśmie. Jak wiecie rzeczy muszą mi się zmieścić do piórnika, więc tutaj też padło na mały korektor. Długość taśmy z korektorem wynosi 3 m.

7.       Mini korektory

W opakowaniu są trzy małe korektory, ale one, pomijając fakt, że są mniejsze od tego, którego opisałam na górze, to mają taśmę, aż 5 metrową.

8.       Nożyczki

Są dosyć średnie i w wymiarach, i w materiale. Niestety kiedy je otworzyłam, rączka nożyczek była już porysowana i wygląda to tak jakbym używała ich już któryś rok z kolei, uwierzcie mi, nie przesadzam.

9.       Taśma klejąca

Tutaj kompletnie nie będę się rozpisywać. Po prostu powiem, że jest przezroczysta i w opakowaniu były trzy takie taśmy, ale porozdawałam i zostały mi dwie.picsart_08-08-031559png

10.   Flamastry

Sześć flamastrów, każdy w innym kolorze: niebieski, zielony, żółty, czerwony, brązowy i czarny. Kupiłam je dość tanio, bo za niecałą złotówkę, dlatego wątpię, żeby starczyły mi na długo. Ja i tak jakoś przesadnie nie używam flamastrów, częściej cienkopisy, więc myślę, że jest to dobra inwestycja.

11.   Długopis

Więc to jest zwykły niebieski długopis. I to wszystko co chciałam o nim powiedzieć.

12.   Cyrkiel

To już ostatnia rzecz. W ogóle to mam zamiar kupić sobie lepszy cyrkiel, a ten kupiłam w razie, gdyby ten lepszy się zepsuł.

13.   Piórnik

Ciągle mówię, że muszę mieć mini rzeczy do mojego piórnika, ale nikt jeszcze go nie widział, więc Wam go teraz pokażę. On nie jest z Auchan, ale z Empika i nie ukrywam, że bardzo mi się podoba.

 

                No, więc na tym chciałabym zakończyć. Zeszytów mam bardzo dużo (starczy mi ich na dwa lata szkoły) dlatego nie pokazywałam Wam ich w żadnym z hauli i nie wiem czy chcecie je zobaczyć, czy nie. Jeżeli tak to piszcie to w komentarzach i wtedy zrobię oddzielny haul z zeszytami. i jeszcze chciałam dodać, że seria Back To School będzie jeszcze w roku szkolnym, ponieważ niestety nie wyrobiłam się ze wstawianiem wszystkich postów. Więc do zobaczenia.

 Papa