BTS Zeszytowe DIY

BTS Zeszytowe DIY

                Hej, wszystkim! Witam Was w następnym poście z serii Back To School. Dzisiaj zrobimy DIY. No… może nie tyle zrobimy, co powiem Wam o kilku sposobach udekorowania zeszytów, bo sama ich nie próbowałam, a to dlatego, że moje zeszyty nie potrzebują dekoracji, ale może Wy macie takie, których chcielibyście używać, ale niestety Wam się nie podobają. Wszystkich chętnych zapraszam do dalszego czytania.

1.       Zeszyt z napisem

Jest to bardzo fajny pomysł na zeszyt z jednokolorową, najlepiej jasną okładką. Możecie napisać naprawdę wszystko, np.: cytaty, myśli motywacyjne, nawet ważne daty, czyli co tylko chcecie. I wydaje mi się to bardzo fajnym rozwiązaniem, tylko pamiętajcie, że do każdego zeszytowego DIY trzeba się przygotować i postarać, aby efekt był jak najlepszy. Jeszcze dodam, że tak jak można coś napisać, tak samo można coś narysować, więc jeżeli nie umiecie pisać ładną ozdobną czcionką to polecam tą opcję.

2.       Zeszyt obklejony tasiemkami

Ten sposób, jest również dosyć fajny, tylko chyba trudniej dostać materiały potrzebne do jego zrobienia. Myślę że tasiemki dla dziewczyn, czyli jakieś różowe, czy w serduszka, nietrudno będzie znaleźć, tak dla chłopaków, w samochody czy w strażaków, ja nie widziałam. Ten zeszyt jest z drugiej strony łatwiejszy do wykonania, ponieważ trzeba tylko obkleić poziomo, pionowo lub w ukosie całą okładkę i gotowe. Jeżeli się postaracie wygląda to naprawdę fajnie.

3.       Zeszyt obklejony gazetą

Nie mogłam tego obklejenia zaliczyć do powyższego punktu ponieważ jest to trochę inny sposób. Są dwie opcje, jak możemy wykonać ten zeszyt. Pierwsza to taka, żeby wyciąć swoją ulubioną stronę gazety (całą) i bez żadnego darcia przykleić na całą powierzchnię zeszytu, i oczywiście obciąć nadmiar, a drugi sposób jest taki, żeby strony gazet podrzeć lub pociąć, a potem te kawałki poprzyklejać. Obydwa są super, ale myślę, że mniej pospolitym sposobem jest ten pierwszy, więc jeżeli zależy Wam na oryginalności to jest bardzo dobry.

4.       Zeszyt obklejony papierem do origami

Jest taki specjalny papier do składania Origami. Są na tyle ciekawe wzory do wyboru, że każdy znajdzie coś dla siebie. I również tak jak zeszyt z gazetami, macie dwie opcje.

5.       Jeansowy zeszyt

Po prostu weźcie stare jeansy, które są już na tyle zużyte, że wstydzicie się w nich wyjść gdziekolwiek i obkleicie nimi zeszyt. Jeżeli jednak nie posiadacie takich spodni, to w sklepie z materiałami można takowy jeans kupić. Inna opcja jest z filcem, równie możecie obkleić nim zeszyt i będzie super wyglądał.

                Pomysły mi się skończyły, no ale takie jest życie… wyczekujcie następnego postu z serii Back To School, bo mam kilka koncepcji na wpisy, więc mam nadzieję, że do końca września się wyrobię (nie no, na pewno się wyrobię). A Wy piszcie swoje pomysły na posty w komentarzach.

�M�B��`�